یک متخصص قلب و عروق – چگونه می توان با موفقیت یکی شد

به دلایل زیادی مشاغل در پزشکی محبوب هستند. افراد معتبر ، پردرآمد هستند و به دیگران این امکان را می دهد تا به دیگران در جامعه خود کمک کنند. با این حال ، از آنجا که مشاغل در زمینه پزشکی در تخصص هایی از جمله قلب و عروق بسیار طلبکار و مورد توجه هستند ، بنابراین مستلزم آن است که افرادی که مایل به متخصص قلب و عروق هستند از مهارت بالایی برخوردار باشند و آموزش و آموزش زیادی داشته باشند.

قبل از اینکه حتی یک نفر بتواند در برنامه درسی دشوار دوره پیش پزشکی در کالج فرو رود ، او ابتدا باید در دبیرستان عملکرد خوبی داشته باشد. این واقعاً اولین قدم در راه دستیابی استنت قلب  به قلب و عروق است. داشتن زمینه ای قدرتمند در علوم و ریاضیات دبیرستان برای موفقیت در آینده به عنوان یک متخصص قلب ضروری است.

پس از فارغ التحصیلی با موفقیت از دبیرستان ، دانش آموزان باید چهار سال آموزش پیش پزشکی را در یک کالج یا دانشگاه بگذرانند. ضروری است که دانشجو تمام پیش نیازهای تحصیلات پزشکی را شامل دو ترم یا شیمی آلی ، دو ترم شیمی عمومی ، دو ترم فیزیک و دو ترم زیست شناسی به پایان برساند. با توجه به ماهیت رقابتی دانشکده پزشکی ، دانش آموزان باید تلاش کنند تا معدل بالایی کسب کنند و در صورت برنامه ریزی برای ورود به دانشکده پزشکی ، تحصیل در MCAT را شروع کنند. اگر نمره تست بگیرید و معدل آن به اندازه کافی بالا نباشد ، ممکن است نتوانید هر نوع پزشکی باشید. فقط بهترین بهترین نمرات و معدل مجاز به ادامه کار به عنوان متخصص قلب هستند.

پس از اتمام پیش نیازها ، دانش آموزان باید در یک آزمون ورودی برای دانشکده پزشکی شرکت کنند که به عنوان آزمون پذیرش کالج پزشکی یا MCAT شناخته می شود. MCAT و GPA عوامل کمی برنامه پزشکی را تشکیل می دهند. چندین فاکتور دیگر وجود دارد از جمله مصاحبه ، اظهارات شخصی و فعالیت های فوق برنامه که همچنین نقش مهمی در روند پذیرش دارند.

به محض اینکه دانشجو در دانشکده پزشکی پذیرفته شد ، نمره هایی که دانشجو کسب می کند نوع پزشکی را از نزدیک تعیین می کند. آزمون مجوز پزشکی USMLE یا ایالات متحده دارای چهار مرحله است ، مرحله اول بعد از سال دوم دانشجویی در دانشکده پزشکی انجام می شود و تأثیر زیادی در نوع اقامت دانشجو دارد. اقامت برای داشتن یک پزشک کاملاً مجاز و مجوز لازم است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *