Mutluluk Çubuğu Nedir ve Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu

2 Parçalı Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu

2 parçalı şişirilebilir penis protezi dünyanın her yerindeki hekimler tarafından erektil disfonksiyonun tedavi sürecinde kullanılması önerilmiştir. Partner memnuniyetinin yanı sıra hasta memnuniyeti %96,4 gibi ciddi bir orandır. Rezervuar içermediği gibi tek insizyonla çok az bir zamanda implante edilir. Daha önce karın bölgesinden ameliyat olan biri 2 parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu kullanabilir. Sıvı basınç yardımı ile çalışan mutluluk çubuğu kapalı bir sistem içinde iki parçadan oluşur. 1,5 saatlik cerrahi operasyon ile yerine oturtulan penis, hastanın şişirerek cinsel ilişkiye girmesinde yardımcı olur. Sıvı basınç ile çalışan penis, sıvının dolması ile sert hale gelir ve gerekli ereksiyonu oluşturur. Sıvının penis sistemine iletilmesini sağlayan yine cerrahi operasyonla konulan pompadır. Hasta sertleşmenin sağlanması için pompaya iki veya üç kere basmalıdır.

Enine Genişleyebilen Şişilebilir Mutluluk Çubuğu

Daha önce yapılmış protez penisler arasında en gelişmiş ve en yeni olanıdır. Doğal görünüm, sertlik ve mükemmel enine büyüme sağlayan mutluluk çubuğu dünyadaki tüm hekimler tarafından önerilir. Partner ve hasta memnuniyeti %97’lere yakındır. Tek insizyondan oluşan mutluluk çubuğu kısa sürede hastaya koyulur. Kolay kavranabildiği gibi hasta tarafından kolayca şişirilme özelliğine sahiptir. Tek dokunuşta ereksiyon söndürülebilir. Yapısının tamamıysa antibiyotik ile kaplıdır.

Hastanın penisine 1,5 saat gibi kısa süren bir operasyon ile yerleştirilir. Cinsel münasebet için gerekli olan sertleşmeyi hastanın şişirmesi ile sağlar. Günlük hayatta diğer aktiviteler yapılırken ereksiyonu sönük hale getirmek mümkündür. Mekanizmanın çalışması için gerekli olan sıvı rezervuar haznesinde saklıdır. Pompaya hastanın üç veya dört kere basması sonucu rezervuardaki haznenin içindeki sıvı silindirlere iletilir ve sertleşme sağlanır. Cinsel ilişki tamamlandıktan sonra söndürmek için de pompanın üstünde bulunan düğmeye bir kere basılarak penis yumuşatılır ve sönme gerçekleşir.

Enine Boyuna Genişleyebilen Şişirilebilir Mutluluk Çubuğu

Kullanımı en popüler olan protez penislerden biridir. Yeni pompa teknolojisi kullanılarak üretilen enine boyuna genişleyebilen şişirilebilir mutluluk çubuğu enine ve boyuna genişleyebilme özelliğine sahiptir. Pompa özelliği son derece üstün olmakla birlikte doğal görünüm ve sertlik sağlar. Kullanan hastalardan mutluluk çubuğu memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Hastanın fiziksel özelliğine göre kontrollü büyüme yapan mutluluk çubuğu oldukça gerçekçidir. Kendiliğinden şişme ve önlenme gibi durumlar kesinlikle görülmemektedir. Hasta cinsel hayatındaki münasebetlerini sürdürürken günlük sosyal hayatındaki işlevi de görebilmektedir.

Tek Parçalı Mutluluk Çubuğu

Bükülebilme özelliğine sahip tek parçalı penis, sertliğin sürekli olmasını sağlar. Bükülebilen yapısı olduğu gibi iç içe geçmiş eklemlerden oluşmaktadır. Arka uzatma parçaları ile tam uyum görülür. Hastanın cinsel ilişkisinin sorunsuz olabilmesi için 1,5 saat gibi bir operasyon ile hastanın penisine yerleştirilir. Sosyal yaşamdaki aktiviteler esnasında bükülmüş şeklinde olan protez penis, cinsel ilişki esnasında dik konuma gelir ve gerekli sertleşmeyi verir. Saklama için bükülür.

Daha ayrıntılı ve kapsamlı bilgi için Mutlulukcubugu.com mutlaka ziyaret edilmelidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *